کد خبر: 449
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
کمیته

مدیرکا کمیته امداد ایلام گفت :بیش از 23 23 هزار سالمند در استان ایلام زیر پوشش کمیته امداد می باشند که 47 درصد کل جمعیت سالمندی استان را تشکیل می دهند .

به گزارش دره شهر نیوز ؛  ضیاء رضایی با اشاره به فرارسیدن هفته گرامیداشت مقام سالمندان و تبریک این مناسبت بیان کرد: حجم زیادی از مددجویان این نهاد سالمندان می باشند  کمیته امداد ارج نهادن به مقام این سالمندان را در عرصه خدمت رسانی به آنان به صورت جدی مورد توجه قرار داده است.

وی بیان داشت :بیش از 23 23 هزار  سالمند در استان ایلام زیر پوشش کمیته امداد می باشند  که 47 درصد کل جمعیت سالمندی استان را تشکیل می دهند .

وی با بیان اینکه حمایت  از این تعداد سالمند توسط کمیته امداد  نشان از  توجه ویژه کمیته امداد به قشر سالمند در این استان  ایلام است تاکید کرد :توجه به سلامت و سبک زندگی سالم برای سالمندان،سرکشی از سالمندان بیمار و بستری شده در منزل، ایجاد هممبستگی در درون خانواده های سالمندان،اعزام سالمندان به اردوی زیارتی مشهد و موارد دیگر، از جمله برنامه های این نهاد برای قشر سالمند است.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با اشاره به هفته گرامیداشت مقام سالمندان گفت: سالمندان این نهاد علاوه بر دریافت مستمری و کمک هزینه،از برخی خدمات ویژه نیز برخوردار هستند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =