کد خبر: 448
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰
استاندارد

مدیرکل استاندارد استان ایلام گفت: گواهینامه تاییدیه استاندارد آسانسور ها به مدت یکسال اعتبار دارد و مالکان واحدها باید برای تاییدیه دوباره اقدام کنند.

به گزارش دره شهر نیوز؛ مهناز همتی  در نشست خبری در با اصحاب رسانه استان اظهار داشت : در نیمه نخست سال جاری ۱۰۳ مورد بارزسی از آسانسور های سطح استان انجام شده که از این تعداد   ۴۱ فقره تاییدیه کسب کردند که این گواهینامه به مدت یکسال اعتبار دارد و مالکان واحدها باید برای تاییدیه دوباره اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه  در ۶ ماهه نخست سال جاری ۵۹ هزار تن کالای استاندارد  از مرز مهران به کشور عراق صادر شده است افزود:  از ابتدای امسال تاکنون کارشناسان این سازمان بر صدور ۷۴۶ پرونده صادراتی در مرز بین المللی مهران نظارت داشته اند.

مهناز همتی یادآور شد: ۶۴۳ آزمون تعیین ماهیت نیز در آزمایشگاه های این اداره انجام شده که بیشترین آن مربوط به مصالح ساختمانی و مواد شیمیایی می باشد.

وی افزود: :۲۶۰ بازرسی فنی از واحد های تولید و ۷ واحد سیلند پرکنی انجام شده و ۵۲ موتورخانه دستگاه های اجرایی در استان استاندار سازی شده است.

 مدیرکل استاندار ایلام بیان داشت : ۴۹۰ بازرسی از وسایل و تجهیزات بازی در سطح استان انجام گردیده  که از این تعداد ۴ مورد فقط موفق به صدور گواهی استاندارد شدند.


وی با اشاره به اینکه ۶۷۱  فقره سنجش ترازو در سطح استان انجام شده است افزود:  ۸۴۲ بازرسی کالیبراسیون پمپ بنزین ها در استان صورت گرفته  که موارد خاصی از تخلف گزارش ثبت نشده است.

همتی یاد آور شد :  ۱۲ جایگاه سی ان جی از ۲۲ جایگاه  در سطح استان موفق به کسب گواهی استاندارد شدند.

وی بیان داشت : این اداره کل از طریق سامانه ۵۰۰۱۱۵۱۷ برای دریافت هر گونه شکایات، انتقاد و پیشنهادات شهروندان و هم استانی های ایلامی آمادگی کامل را  دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =