پالایش گاز

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه آتش نشانان، مردان لحظات سخت هستند، گفت: آتش نشانان مظهر از خود گذشتگی و نماد ایثار هستند که در روزهای سخت با تلاش، کوشش و از خود گذشتگی، خود را فدای دیگران میکنند و با شجاعت و شهامت، آتش سوزان را با روشنایی آب خاموش می کنند.

به گزارش دره شهر نیوز ؛ مهندس "شهریار داری پور" در نشست صمیمی که با آتش نشانان پالایشگاه گاز ایلام به مناسبت 7 مهر «روز آتش نشانی و ایمنی» برگزار شد، افزود: آتش نشانان خود را در برابر شعله های سوزان آتش  قرار می دهند تا دیگران در سایه چتر آرامش قرار گیرند. 


مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه آتش نشانان این شرکت تکیه گاه محکمی برای نیروهای عملیاتی در حین حوادث هستند، تصریح کرد: واحد آتش نشانی پالایشگاه گاز ایلام نه تنها از لحاظ آمادگی جسمانی در حد مطلوبی  قرار دارد بلکه به عنوان پیشقراول مبارزه با حوادث،آماده  جانفشانی هستند.


وی از کسب امتیازات قابل توجه پرسنل آتش نشانی این شرکت در اولین ارزیابی و آمادگی جسمانی آتش نشانان شرکت ملی گاز ایران تقدیر کرد و اظهار داشت:  کسب این امتیاز مایه افتخار این پالایشگاه است و این سطح از آمادگی باعث می شود که سایر همکاران عملیاتی با خیال راحت در خط مقدم تولید کار کنند.


در این دیدار "روح اله شریفی" سرپرست  HSE شرکت پالایش گاز ایلام  گزارشی از اقدامات یک سال اخیردر واحدهای ایمنی و آتش نشانی را ارائه نمودند و گفت: تعمیر و نگهداری و آماده به کار نگهداشتن تجهیزات آتش نشانی یک اولویت است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =