کد خبر: 433
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳
آب

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام گفت: با تلاش های انجام شده آب مورد نیاز برای زائران و تمامی موکب‎ ها، سرویس‌های بهداشتی و سایر کاربری‌ های موجود در مرز مهران تامین شده است.

به گزارش دره شهر نیوز ؛  افشین مظاهری در بازدید از طرح جابجایی خط انتقال آب به  پایانه مرزی مهران گفت: احداث پل زیرگذر و روگذر جاده پایانه مهران منوط به جابجایی بخشی از خط اصلی انتقال آب شهر بود، لذا این شرکت با تلاش شبانه روزی نسبت به جابجایی خط انتقال به طول ۷۰۰ متر با قطر ۲۵۰میلیمتر و از نوع فولادی اقدام کرد.

وی با بیان اینکه جابجایی خط مذکور از پیچیدگی خاصی برخوردار بود تصریح کرد: در زمان اجرای عملیات فوق تمامی اقدامات و تمهیدات لازم اندیشیده شد، تا این جابجایی در کمترین زمان ممکن انجام شود.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با اشاره به اینکه این شرکت آماده خدمت رسانی به زائران اربعین است یادآور شد: با برنامه ریزی‌ها و اقداماتی که در سال گذشته و سال جاری به خصوص در اجرای زیرساخت‌های آب صورت گرفته، تلاش می‌شود آب مورد نیاز برای زوار و تمامی موکب ها، سرویس‌های بهداشتی و سایر کاربری‌های موجود در مرز مهران تامین شود .

شهر ده هزار نفری مهران  در دوهفته قبل و بعد ایام اربعین میزبان جمعیت چند میلیونی زائران کربلایی است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =