شهربازی

مدیرکل استاندارد ایلام از بازدید فنی و ایمنی 490 مورد تجهیزات بازی مستقر در زمین های بازی و شهربازی ها در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد

 به گزارش دره شهر نیوز ؛ مهناز همتی اظهار داشت: شهربازی‌های استان، درطول سال و بر اساس برنامه زمانبندی مشخص توسط شرکت‌های بازرسی تایید صلاحیت شده سازمان ملی استاندارد مورد بازرسی فنی و ایمنی قرار می‌گیرند.

وی  در ادامه تاکید کرد: استاندارد برخی از تجهیزات تفریحی بر اساس مصوبه شورای عالی استاندارد مشمول استاندارد اجباری بوده و لذا فعالیت تجهیزات تفریحی ای که مشمول مقررات استاندارد اجباری می باشند، اعم از تجهیزات شهربازی، زمین بازی، سازه‌های بادی، آبی و ... بدون تاییدیه از سازمان ملی استاندارد ممنوع است.

مهناز همتی افزود: کلیه تولیدکنندگان، واردکنندگان و بهره‌برداران از تجهیزات بازی صرف نظر از مکان مورد استفاده وسایل تفریحی از جمله : شهربازی، بوستان، مهدکودک، پارک، استخر، رستوران و ... ملزم به اخذ مجوز مربوطه و استانداردسازی تجهیزات بازی می باشند .

وی  در پایان از همشهریان خواست، هنگام استفاده از دستگاه ها و تجهیزات بازی مستقر در شهر بازی ها از وجود گواهی بازرسی استاندارد اطمینان حاصل نموده و بدون مشاهده گواهی های بازرسی استاندارد، از استفاده از این تجهیزات خودداری کرده و این گونه موارد را به اداره کل استاندارد استان مرکزی اطلاع رسانی کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =