فرماندار ایلام گفت: مدیران علاوه بر داشتن تخصص باید خادم راستینی برای مردم و نظام باشند و ما برای اینکه در ذهن و خاطر مردم ماندگار شویم باید بدنبال رضایتمندی مردم باشیم .

به گزارش دره شهر نیوز ؛ فرماندار در جلسه شورای اداری که با حضور دکتر امینی، مدیران کل دستگاههای اجرایی  استان و شهرستان گفت: مدیران علاوه بر داشتن تخصص باید خادم راستینی برای مردم و نظام باشند و ما برای اینکه در ذهن  و خاطر مردم ماندگار شویم  باید بدنبال رضایتمندی مردم باشیم .

وی افزود:  مدیری که در خدمت مردم نباشد با توجه باینکه  هر قدرت  که از آنها نیز پشتیبانی کند ،بنده آن مدیر  را برکنار خواهم کرد.

وی   با اشاره به فعالیت احزاب در ایلام  اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش ها  و پی گیری های استاندار و انسجام، همدلی و تعامل مدیران ضمن ارائه خدمات مطلوب تر به مردم  بین احزاب هم فضای سیاسی آرام و پرشور و نشاط  و پویایی در استان به وجود آمده است.

وی با اشاره به اجرای عدالت در تقسیم اعتبارات شهرستان ایلام  بیان داشت: با بازدید های میدانی از روستاهای حوزه شهرستان و احصای  مسائل و مشکلات با اولویت بندی صورت گرفته سعی کردیم در توزیع اعتبارات ضمن رعایت عدالت هدفمند رفتار شود.

فرماندار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مسائل ومشکلات روستاهای حوزه شهرستان از قبیل مشکلات آنتن دهی، پهنای باند اینترنت، کمبود آب شرب و اصلاح شبکه آبرسانی برخی روستاها  شهرستان که رفع  آن امسال در دستور کار آب فاضلاب روستایی می باشد .

وی با اشاره به برنامه های  پیش رو در سال جاری اشاره ای کرد افزود: برای ایمن سازی شهر ها، ساماندهی سیلبند ها روانسازی ترافیکی شهری، محرومیت زدایی مناطق حاشیه ای، ایجاد پارکهای محله ای، زیبا سازی و مناسب سازی برای معلولین و جانبازان، ایجاد امکانات ورزشی در روستاها، اجرا وتکمیل طرح هادی روستایی، استقرار خودرو آتش نشانی در دهستان بولی، راه دسترسی دهستان بولی به ریزوند  و ساماندهی ورودیهای شهر ایلام امسال اعتبارات خوبی اختصاص داده شده شده است.

گراوند در  خطاب به مسئولین شهرستان عنوان داشت  : باید تلاش کرد احساس امنیت برای سرمایه گذاران نهادینه شود تا زمینه حضور سرمایه گذاری های بزرگ و ایجاد فضای کسب وکار در راستای حمایت از شعار سال بعنوان رونق تولید در دستور کار قرار گیرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =