کد خبر: 334
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹

فرمانده سپاه ناحیه دهلران گفت: در حال حاضر بیش از ۳۰۰ نفر در قالب ۱۹ گروه جهادی بسیج سازندگی در سطح مناطق محروم این شهرستان مشغول به فعالیت هستند .

به گزارش دره شهر نیوز ؛  فرمانده سپاه ناحیه دهلران اظهار داشت :امسال با مشارکت نهادهای حمایتی تعداد 20 واحد مسکونی برای نیازمندان این شهرستان احداث و تحویل داده می شود.

وی بیان داشت : تعمیر آشپزخانه، تعمیر کامل سقف منازل، تعمیر درب و پنجره با جوشکاری، ساخت سرویس بهداشتی، لوله‌کشی آب شرب منازل و کمک به ساخت منازل مسکونی محرومین ازجمله کارهای جهادی هستند که توسط این گروه جهادی انجام می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه دهلران افزود: گروه‌های جهادی بسیج این روزها با حضور در مناطق محروم و دورافتاده شهرستان مرزی دهلران خدمات بسیار ارزشمندی به مردم این مناطق ارائه می‌کنند.

وی گفت: گروه‌های جهادی با حضور در مناطق محروم و کمک با ساخت این واحدهای مسکونی، نقش مهمی در راستای پیشرفت و تسریع درروند ساخت این واحدهای مسکونی دارند.

سرهنگ علی آبدونی عنوان داشت : گروه‌های جهادی باهدف ایجاد حس همدلی و روحیه ایثار و ازخودگذشتگی، تزکیه نفس در خود و تقویت آن بین مردم به خدمت صادقانه مشغول هستند و با حضور خود در مناطق محروم این شهرستان و در گرمای 50 درجه، مجاهدت و عشق به همنوعان را متجلی ساخته‌اند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =