دبیر شورای همیاری و مشارکت شرکت پالایش گاز ایلام گفت: این شورا به عنوان یکی از ارکان مدیریت مشارکتی، نقش بسیار مهمی در پیشبرد اهداف پالایشگاه از طریق جلب مشارکت افکار و ایده های نوین و تحول آفرین دارد.

به گزارش دره شهر نیوز ؛ کیوان کیانفراظهار داشت :  در ۴ ماهه اول سال جاری تعداد ۷۲۵ پیشنهاد با سرانه ۲.۴ درصد به این شورا ارسال شده است که از این تعداد ۲۱۵ پیشنهاد از معاونت عملیات، ۱۰۵ پیشنهاد از امور اداری و ۸۰ پیشنهاد نیز از واحد امور کالا بوده است.

وی افزود: از این تعداد پیشنهاد ارائه شده توسط واحدهای مختلف به دبیرخانه شورای همیاری و مشارکت، تعداد ۲۵ مورد از آنها در زمینه های فنی و غیر فنی تصویب شده و جهت جاری سازی و انجام به واحدهای اجرا کننده ابلاغ شده اند که با انجام آنها امید است نتایج مثبت و قابل قبولی در بهبود فرآیندهای سازمان حاصل شود.

کیانفر یادآور شد:  ارتقاء انگیزش و اعتماد به نفس در کنار رشد خلاقیت ها، کمک قابل توجهی در جهت بهبود فرایندها و فعالیت‌های پالایشگاه دارد.

دبیر شورای همیاری و مشارکت شرکت پالایش گاز ایلام بیان داشت : توجه به فرهنگ سازی مدیریت مشارکتی، مشورت فراگیر و تشویق کارکنان برای مشارکت آنها در نظام تصمیم گیری سازمان، از برنامه های راهبردی این شورا می باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =