کد خبر: 326
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴

مدیرکل بنیادشهید ایلام گفت: بخش زیادی از بدهی‌های سازمان به داروخانه‌ها را پرداخت کرده‌ایم و برای تسویه با بخش خصوصی درمان در حال رایزنی هستیم.

به گزارش دره شهر نیوز ؛   مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان، در نشست خبری با اصحاب رسانه  با اشاره به اینکه ۳۴۰ آزاده در سطح استان هستند اظهار داشت : ما خادمین جامعه ایثارگر هستیم و تمام تلاش خود را برای خدمات بهتر انجام می‌دهیم.

وی بابیان اینکه همه ما مدیون شهدا و جانبازان هستیم، تصریح کرد: امنیت و آرامش بی‌نظیر کشور در دنیا نتیجه ایثار این عزیزان است، این ایثارها و رشادت‌ها به آیندگان و نسل‌های جوان به‌واسطه اصحاب قلم انتقال داده شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام، با تبریک 26 مردادماه سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی را مردم و خانواده‌های شهدا، افزود: بیشترین مشکلات حوزه آزادگان در زمینه‌های درمان و شهریه دانشجویان است که در بُعد ملی با آن مواجه هستیم.

وی بابیان اینکه داروخانه‌های استان به‌صورت قابل قبولی به جامعه ایثارگری استان خدمات ارائه می‌دهند، تصریح کرد: بخش زیادی از بدهی‌های سازمان به داروخانه‌ها را پرداخت کرده‌ایم و برای تسویه با بخش خصوصی درمان در حال رایزنی هستیم.

اسدالله تولیده بابیان اینکه می‌توان گفت که وضعیت درمان جامعه ایثارگری استان قابل‌قبول است، اظهار کرد: شهریه دانشگاه‌های آزاد و سایر دانشگاه‌ها را پرداخت کرده‌ایم و تنها دانشگاهی که تاکنون شهریه‌ها را دریافت نکرده دانشگاه علمی کاربردی است که آن‌هم در حال رایزنی با مرکز هستیم.

وی، با اشاره به اینکه با تمام توان در و امکانات در خدمت جامعه ایثارگری استان هستیم، ابراز کرد: آزادگان عزیز با مقاومت خود دانشگاه‌هایی را برای ما ایجاد و درس اخلاق را به ما یاد دادند، با مرور خاطرات آزادگان، مو بر تن آدم سیخ می‌شود چراکه با سینه‌های سپر و گردن‌های فراز جریان‌های افتخارآمیزی را برای ما خلق کردند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با تأکید بر اینکه شهدا، جانبازان و آزادگان، امنیتی به بلندای تاریخ برای ما خلق کردند، خاطرنشان کرد: رزمندگان اسلام با سلاح ایمان بر دشمن غلبه کردند و آزادی امروز را برای میهن عزیزمان به ارمغان آوردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =