کد خبر: 320
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

مدیریت درمان تامین اجتماعی ایلام گفت: گلنگ درمانگاه دره شهر در جریان سفر وزیر محترم کار و مدیر عامل فقید سازمان تامین اجتماعی به استان ایلام در شهرستان دره شهر به زمین زده شد.

به گزارش دره شهر نیوز؛ لاله ماژین در پاسخ به مطالبه مردم  دره شهر در خصوص تاخیر در احداث درمانگاه تامین اجتماعی در این شهرستان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: گلنگ درمانگاه دره شهر در جریان سفر وزیر محترم کار و مدیر عامل فقید سازمان تامین اجتماعی به استان ایلام در شهرستان دره شهر به زمین زده شد.

وی  بیان داشت: اجرای عملیات عمرانی پروژه نیازمند ثبت سند زمین بنام سازمان تامین اجتماعی است که در کمیسیون اقتصادی استانداری ایلام زمین یاد شده بجای تصویب بنام مدیریت درمان تامین اجتماعی، بنام راه و شهرسازی مصوب شده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی بیان داشت: این موضوع روند اجرای این پروژه را با کندی مواجه کرده است و تا زمانیکه سند این زمین بنام تامین اجتماعی ثبت نگردد امکان اجرای پروژه میسر نیست.

وی افزود: پس از تلاش های بی وقفه و مکرر جناب آقای مهندس کاظم زاده نماینده محترم حوزه جنوب در مجلس شورای اسلامی و استاندار محترم ایلام و پس از تصویب مجدد این پروژه در هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی، پیش نویس قرارداد فاز اول آن با شرکت مشاوره تامین اجتماعی(یکی از شرکت های زیرمجموعه هلدینگ شستا) در حال اجراست و چنانچه زمین مذکور بنام سازمان تامین اجتماعی به ثبت برسد پس از قرارداد نهایی و تعیین پیمانکار عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

 لاله ماژین یادآوری شد: در سایر استانها و موارد مشابه برای ساخت درمانگاههای تامین اجتماعی اتفاق می افتد و آن این است که در سایر نقاط کشور عوارض و پروانه ساخت درمانگاه تامین اجتماعی مجانی انجام می گردد که امید است با حمایت های مسئولین استان و شهرستان دره شهر این امر در استان ما نیز محقق شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =