گراوند

فرماندار ایلام گفت: مشارکت اجتماعی، کمک و همراهی مردم، همدلی و اتحاد بین احزاب یکی از شاخص های مهم در توسعه شهرستان است که باید تقویت شود.

به گزارش دره شهر نیوز ؛ خیراله گراوند در نشست هم اندیشی احزاب سیاسی با فرماندار پیرامون توسعه شهرستان ایلام اظهار داشت: ضمن تأکید بر استفاده از توان و ظرفیت احزاب در بخشهای مختلف، احزاب سیاسی را چرخ دنده های دمکراسی نامید و گفت از فعالیتهای قانونی احزاب و اصحاب رسانه حمایت می کنیم.

فرماندار ایلام بیان داشت: رویکرد مدیریت شهرستان ایلام رویکرد استاندار است که ایشان تلاش دلسوزانه و دغدغه ارتقاء شاخص های مهم استان را در پیش گرفته است.

وی افزود: احزاب باید به صورت ویژه دیده شوند و بنده نیز برای توسعه احزاب استان در خدمت تمامی جریان ها و گروه ها سیاسی هستم.

گراوند تأکید کرد: احزاب سیاسی باید راهکار و برنامه داشته باشند و در اختیار ما قرار دهند و از نظرات و دیدگاه های احزاب قطعاً استفاده خواهیم کرد و دست برادری را جلوی تمام احزاب و گروه های سیاسی در راستای توسعه شهرستان دراز می کنم.

وی با اشاره به اینکه انتخابات، بهار احزاب است افزود: جای تشکر دارد که احزاب سیاسی فارغ از رقابت ها با تعامل در خانه احزاب استان در زیر یک سقف در یک محل مشترک کنار هم فعالیت می‌کنند.

فرماندار ایلام با بیان اینکه فضای سیاسی استان پویا و با نشاط است بیان داشت: ما به عنوان مجری قانون در انتخابات پیش رو وظیفه ایجاد امنیت و محافظت از آراء که یک حق الناس را داریم و احزاب سیاسی به عنوان تشکل های مدنی و مردمی وظیفه گرم کردن تنور انتخابات برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را دارند.

ایشان در ادامه ابراز داشت: احزاب باید دامنه فعالیتهای خود را در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی ... جهت ارتقا شاخص های توسعه شهرستان گسترش دهند و از نگاه قومی و قبیله ای بپرهیزند.

گراوند با اشاره به فعالیت ۲۷ حزب سیاسی در شهرستان ایلام گفت: احزاب سیاسی باید در انتخابات پیش رو اخلاق مداری را سر لوحه خود قرار دهند.

وی یادآور شد : مشارکت اجتماعی، کمک و همراهی مردم، همدلی و اتحاد بین احزاب یکی از شاخص های مهم در توسعه شهرستان است که باید تقویت شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =